DODATEK MOTYWACYJNY

Korespondencja w sprawie dodatku motywacyjnego

Odpowiedź Dyrektora „KĄTa” Łukasza Ługowskiego na list Pani Prezydent m. st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz oraz pismo do Pani Adeliny Dubil z Miejskiego Biura Finansów Oświaty z prośbą o wypłatę właściwych dodatków dla kadry „KĄTa”.

Poniżej znajduje się list Pani Prezydent m. st. Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, skierowany do Dyrektora „KĄTa” Łukasza Ługowskiego, w sprawie wysokości dodatków motywacyjnych dla nauczycieli, będący konsekwencją wcześniejszej korespondencji miedzy „Kątowym” Związkiem Nauczycielstwa Polskiego a Dyrektorem Ośrodka Łukaszem Ługowskim oraz Dyrektorką Biura Edukacji Panią Joanną Gospodarczyk:

Umieściliśmy również treść wcześniejszej korespondencji między „Kątowym” Związkiem Nauczycielstwa Polskiego a Dyrektorem Ośrodka Łukaszem Ługowskim, w wyniku której ZNP wystosowało pismo do Dyrektor Biura Edukacji Pani Joanny Gospodarczyk:

ZNP - zmniejszenie dodatku motywacyjnego. Cytat a niżej cały tekst:

„(…) Dyrektorzy otrzymali ustne polecenie zmniejszenia dodatków motywacyjnych nauczycielom do kwoty 300 zł. średnio na etat. Zadanie mają wykonać do 4 lutego 2013 roku.
Otrzymali też instrukcję, aby ewentualne protesty nauczycieli uzasadnili spadkiem jakości ich pracy (…) ”

Czytaj całość:

bum bum bum bum

Dodatek - skany tekstów

Zapraszamy do lektury:

bum bum bum bum

Dodatek - korespondencja nadesłana przez naszych czytelników

Treść listu otrzymanego z „KĄTowej” strony w odniesieniu do znajdującej się na początku strony korespondencji:

podpis = Obserwator
email = ***
moskat = Śledzę korespondencję między Kątowym ZNP a Dyrektorem Kąta oraz korespondencję z organem samorządowym. Odpowiedź Prezydenta Warszawy rozśmieszyłaby mnie do łez, gdyby nie fakt,że urzędnicy samorządowi otrzymali milionowe nagrody, a dyrektorom szkół „sugeruje się” ustnie, aby nauczycielom obniżyli dodatek motywacyjny. Himalaje hipokryzji. No, ale rzecznik prasowy ostatniego rządu PRL przecież powiedział: rząd się wyżywi. Okazuje się, że samorząd również.

Treść listu otrzymanego z „KĄTowej” strony w odniesieniu do znajdującej się na początku strony korespondencji:

podpis = Obserwator
email = ***
moskat = Podziwiam upór i konsekwencje władz związkowych oraz Dyrektora Kąta w ich korespondencji z władzami samorządowymi Warszawy w sprawie dodatków motywacyjnych i zakusów na nie zmierzających do ich zmniejszenia. Może należałoby tę sprawę nagłośnić, zachęcić do działania inne szkoły. W jedności siła. W przeciwnym wypadku obawiam się, aby zwierzchnicy nie zemścili się na Dyrektorze. A samorządowcom należałoby przypomnieć o tym, że sami otrzymali bardzo wysokie - w porównaniu z dodatkami motywacyjnymi - wręcz kosmiczne premie.:: Archiwum - ZNP „KĄT” ::   Archiwum ::..

GÓRA         START        

©2007-2017 Łukasz Ługowski, 2017-2018 Artur Lutarewicz, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”.
Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych
Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!