HYDROSOCZEWKI

I miejsce w konkursie „Interesująca fizyka”

Mamy zaszczyt ogłosić, że Marcin Kirpluk uzyskał I miejsce w konkursie „Interesująca fizyka” zorganizowanym w ramach „Letniej Szkoły Fizyki”.

Godnym podkreślenia jest, że do konkursu przystąpił z własnej inicjatywy biorąc w międzyczasie udział w zajęciach prowadzonych przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Polskim Towarzystwem Fizycznym oraz Miastem Stołecznym Warszawa w ramach „Letniej Szkoły Fizyki”.

Poniżej przedstawiamy skan dyplomu

Nagroda za zajęcie I miejsce w konkursie „Interesująca fizyka” zorganizowanego w ramach Letniej Szkoły Fizyki dla Marina Kirpluka za projekt pokazu pt. „Hydrosoczewki”

Opis przeprowadzenia pokazu

Dla zainteresowanych mamy też do pobrania krótki opis przeprowadzenia obserwacji. Możecie na jego podstawie spróbować dokonać własnych spostrzeżeń i porównać wnioski z uzyskanymi przez Marcina.

W niedalekiej przyszłości mamy też nadzieję umieścić film z przeprowadzenia obserwacji (oczywiście po wyrażeniu przez autora zgody).

Gratulacje

Marin! WIELKIE GRATULACJE za zajęcie PIERWSZEGO miejsca a także i może jeszcze bardziej za zdolność widzenia rzeczy ciekawych/niezwykłych w codziennych sytuacjach.

Również gratulacje za udział w Letniej Szkole Fizyki. Rozpiska tematów wykładów jest całkiem ciekawa więc korzystaj ile da radę :), tym bardziej, że równolegle są zajęcia warsztatowe!!!

PS Warto wspomnieć, że Marcin wcześniej w „KĄTie” zgarnął nagrodę przysługującą największym oryginałom czyli „KĄTownika” (otrzymali ją również Jakub „Dziorek” i Klaudia Bagatela).

GÓRA         START        

©2007-2016 Łukasz Ługowski, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”. Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych

Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!