HYDROSOCZEWKI

I miejsce w konkursie „Interesująca fizyka”

Mamy zaszczyt ogłosić, że nasz uczeń (imię i nazwisko usunięte na prośbę ucznia) uzyskał I miejsce w konkursie „Interesująca fizyka” zorganizowanym w ramach „Letniej Szkoły Fizyki”.

Godnym podkreślenia jest, że do konkursu przystąpił z własnej inicjatywy biorąc w międzyczasie udział w zajęciach prowadzonych przez Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego wraz z Polskim Towarzystwem Fizycznym oraz Miastem Stołecznym Warszawa w ramach „Letniej Szkoły Fizyki”.

Poniżej przedstawiamy skan dyplomu

Nagroda za zajęcie I miejsce w konkursie „Interesująca fizyka” zorganizowanego w ramach Letniej Szkoły Fizyki dla naszego ucznia za projekt pokazu pt. „Hydrosoczewki”

Opis przeprowadzenia pokazu

Dla zainteresowanych mamy też do pobrania krótki opis przeprowadzenia obserwacji. Możecie na jego podstawie spróbować dokonać własnych spostrzeżeń i porównać wnioski z uzyskanymi przez naszego uczenia.

W niedalekiej przyszłości mamy też nadzieję umieścić film z przeprowadzenia obserwacji (oczywiście po wyrażeniu przez autora zgody).

Gratulacje

DROGI UCZNIU! WIELKIE GRATULACJE za zajęcie PIERWSZEGO miejsca a także i może jeszcze bardziej za zdolność widzenia rzeczy ciekawych/niezwykłych w codziennych sytuacjach.

Również gratulacje za udział w Letniej Szkole Fizyki. Rozpiska tematów wykładów jest całkiem ciekawa więc korzystaj ile da radę :), tym bardziej, że równolegle są zajęcia warsztatowe!!!

PS Warto wspomnieć, że nasz uczeń wcześniej w „KĄTie” zgarnął nagrodę przysługującą największym oryginałom czyli „KĄTownika” (otrzymali ją również Jakub „Dziorek” i Klaudia Bagatela).

GÓRA         START        

©2007-2017 Łukasz Ługowski, 2017-2018 Artur Lutarewicz, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”.
Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych
Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!