ŻONKILE 2015

Uczniowie, zgłaszajcie się do akcji!

Żonkile 2015

„Już po raz trzeci, w rocznicę Powstania w Getcie Warszawskim, Muzeum POLIN organizuje akcję społeczno-edukacyjną „Żonkile”. Uczniowie mogą zgłaszać się do niej indywidualnie lub grupowo. Nauczyciele otrzymają scenariusz lekcji historii „Dymy nad gettem” - Polacy wobec walki Żydów w getcie warszawskim.”

Przystąpić do akcji można na dwa sposoby:

  • Pierwszy z nich to wolontariat. Skierowany jest on głównie do uczniów z Warszawy i okolic. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 8 marca 2015 roku. Więcej informacji, formularze zgłoszeniowe i kontakt do koordynatorów znajduje się na stronie www.polin.pl/pl/wolontariat.
  • Drugi sposób to zgłoszenie szkoły do udziału w samej akcji. Uczniowie w porozumieniu z dyrekcją, nauczycielami i rodzicami mogą przygotować papierowe żonkile na lekcjach i rozdawać je w swojej miejscowości w dniu 19 kwietnia 2015. Termin zgłaszania szkół do akcji mija 31 marca. Zgłoszenia dokonuje nauczyciel.

Więcej szczegółów znajdziecie na plakacie informacyjnym:

Żonkile 2015

GÓRA         START        

©2007-2017 Łukasz Ługowski, 2017-2018 Artur Lutarewicz, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”.
Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych
Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!