Głosuj na projekt „KĄTa”
w tegorocznym budżecie partycypacyjnym

Od dziś (14 czerwca) do 30 czerwca 2017 roku można głosować na projekty budżetu partycypacyjnego w roku 2018.

Nasz projekt startuje z obszaru ogólnodzielnicowego Wawra. Numer projektu: 2449. Tytuł projektu: „Boisko z historią” - czyli sportowy plac wielofunkcyjny i sąsiadująca z nim wystawa plenerowa o historii Anina.

Projekty wybrane w głosowaniu mieszkańców zostaną zrealizowane przez Miasto. Głosując na nasz pomysł w budżecie partycypacyjnym, masz realną szansę poprawić infrastrukturę „KĄTa”.

W jaki sposób można zagłosować?

GŁOSOWANIE PRZEZ INTERNET

  • Wejdź na stronę www.twojbudzet.um.warszawa.pl
    (musisz mieć dostęp do adresu e-mail). Zarejestruj się i postępuj zgodnie z instrukcją. Na podany adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny, który umożliwi Ci głosowanie (jeśli e-mail nie dotarł, sprawdź inne foldery w swojej poczcie, np. spam).

GŁOSOWANIE PAPIEROWE

  • Wypełnij kartę do głosowania (do pobrania w punktach głosowania lub na www.twojbudzet.um.warszawa.pl). Przyjdź do urzędu dzelnicy lub innego wyznaczonego punktu do głosowania. Przed oddaniem wypełnionej karty urzędnikowi, konieczne będzie okazanie ważnego dokumentu tożsamości. Nie ma możliwości przyniesienia karty w imieniu innej osoby.

Co warto wiedzieć

  • w głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy mieszkańcy Warszawy. Nie trzeba być zameldowanym ani pełnoletnim,
  • każdy mieszkaniec Warszawy może oddać tylko jeden głos,
  • można zagłosować na projekt tylko z jednej dzielnicy - ale nie trzeba być w niej zameldowanym, ani w niej mieszkać
  • można głosować na dowolną liczbę projektów, ale ich łączna kwota nie może przekraczać kwoty przypisanej do danego obszaru (koszt realizacji naszego projektu to 119,390 zł, kwota do wydania w obszarze ogólnodzielnicowym Wawra to 450,087 zł. Konkurują z nami 54 inne projekty)
  • jeśli nie masz jeszcze 18 lat dołącz zgodę rodzica lub opiekuna prawnego na udział w budżecie partycypacyjnym. Jeśli zagłosujesz przez internet, wystarczy, że Twój rodzic albo opiekun uzupełni swoje dane i wyrazi zgodę na formularzu elektronicznym, który pojawi się po tym, jak podasz swój numer PESEL
  • jeśli nie posiadasz adresu e-mailowego - możesz skorzystać z innego adresu e-mail, np. kogoś z rodziny. Z jednego adresu e-mail mogą zagłosować maksymalnie trzy osoby

Szczegółowe informacje

Szczegółowe informacje na temat zasad głosowania

Wyniki głosowania zostaną ogłoszone do 14 lipca 2017 roku.

GÓRA         START        

©2007-2017 Łukasz Ługowski, 2017-2018 Artur Lutarewicz, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”.
Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych
Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!