PLAN ZAJĘĆ - GIMNAZJUM

II semestr 2007/2008

Ostatnia aktualizacja (na poniedziałek i wtorek) z dnia: 12.06.2008 16:00

         PONIEDZIAŁEK I WTOREK - normalne zajęcia!

Poniżej zamieszczamy terminy egzaminów komisyjnych dla wszystkich tych uczniów gimnazjów i liceów, którzy otrzymali oceny niedostateczne albo nie zostali klasyfikowani.

PONIEDZIAŁEK: dnia 16 czerwca 2008 roku
      godzina 09:20 matematyka
      godzina 12:00 wychowanie fizyczne
      godzina 13:00 wiedza o społeczeństwie oraz historia
      godzina 10:00 plastyka

WTOREK: dnia 17 czerwca 2008 roku
      godzina 09:30 geografia
      godzina 12:00 język polski
      godzina 14:00 język rosyjski

ŚRODA: dnia 18 czerwca 2008 roku
      godzina 09:20 język francuski
      godzina 09:20 chemia


         !!UWAGA!!

Z różnych losowych przyczyn plany zajęć mogą ulegać zmianom. Należy je śledzić na tablicy ogłoszeń obok pokoju Łukasza. Tłumaczenie, że inny plan był na stronie szkoły nie będzie brane pod uwagę.

Wybierz klasę:

Klasa IIG/E     Klasa IIG/J     Klasa IIIG/A     Klasa IIIG/B

Klasa IIG/E

II
G/E
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.polski informatyka zwolnieni
geografia
j.angielski etyka
10.15
11.00
j.angielski g.wych matematyka matematyka matematyka
11.10
11.55
biologia matematyka chemia chemia ZS
12.05
12.50
historia biologia j.polski WOS ZS
13.10
13.55
WF j.polski j.niem/j.ros j.polski plastyka
14.10
14.55
WF fizyka fizyka historia j.polski
15.00
15.45
    WF WF zwolnieni
geografia
15.50
16.35
      religia  

Klasa IIG/J

II
G/J
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
informatyka fizyka j.niem/j.ros biologia matematyka
10.15
11.00
historia WOS matematyka j.angielski biologia
11.10
11.55
j.angielski j.polski g.wych historia j.polski
12.05
12.50
j.polski plastyka chemia j.polski fizyka
13.10
13.55
WF matematyka j.polski matematyka etyka
14.10
14.55
WF geografia WF
geografia
chemia ZS
15.00
15.45
    zwolnieni
WF
WF ZS
15.50
16.35
      religia  

Klasa IIIG/A

III
G/A
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
ZS j.niem/j.ros religia j.polski g.wych
10.15
11.00
ZS j.polski j.polski geografia j.polski
11.10
11.55
j.polski informatyka WF WOS fizyka
12.05
12.50
j.angielski etyka WF j.angielski matematyka
13.10
13.55
chemia biologia matematyka biologia  
14.10
14.55
matematyka plastyka chemia matematyka  
15.00
15.45
historia geografia   historia  
15.50
16.35
WF     WF  

Klasa IIIG/B

III
G/B
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.angielski   religia historia zwolnieni
geografia
10.15
11.00
j.polski matematyka chemia j.polski matematyka
11.10
11.55
historia WOS WF j.angielski wychowawca
g.wych
12.05
12.50
WF j.polski WF geografia biologia
13.10
13.55
biologia j.niem/j.ros fizyka etyka j.polski
14.10
14.55
matematyka matematyka j.polski WF  
15.00
15.45
informatyka plastyka ZS chemia  
15.50
16.35
    ZS    




I semestr 2007/2008

Wybierz klasę:

Klasa IIG/E     Klasa IIG/J     Klasa IIIG/A     Klasa IIIG/B

Klasa IIG/E

II
G/E
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
etyka informatyka j.polski WOS g.wych
10.15
11.00
historia matematyka matematyka j.polski biologia
11.10
11.55
j.angielski fizyka matematyka chemia j.polski
12.05
12.50
WF plastyka WF geografia matematyka
13.10
13.55
j.polski j.polski WF WF   
14.10
14.55
chemia j.niem/j.ros fizyka biologia   
15.00
15.45
religia    j.angielski historia   
15.50
16.35
      geografia      

Klasa IIG/J

II
G/J
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
matematyka j.polski j.niem/j.ros matematyka   
10.15
11.00
j.angielski biologia geografia historia geografia
11.10
11.55
informatyka plastyka j.polski j.polski fizyka
12.05
12.50
WF fizyka WF etyka biologia
13.10
13.55
historia matematyka WF WF g.wych
14.10
14.55
j.polski matematyka j.angielski chemia j.polski
15.00
15.45
religia    chemia WOS   
15.50
16.35
         geografia   

Klasa IIIG/A

III
G/A
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.angielski    j.angielski g.wych   
10.15
11.00
j.polski    WOS chemia   
11.10
11.55
WF    WF fizyka   
12.05
12.50
historia matematyka j.polski biologia j.polski
13.10
13.55
WF informatyka etyka historia geografia
14.10
14.55
matematyka j.polski chemia j.polski matematyka
15.00
15.45
plastyka biologia geografia WF   
15.50
16.35
religia j.niem/j.ros matematyka      

Klasa IIIG/B

III
G/B
poniedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.polski    chemia chemia matematyka
10.15
11.00
matematyka j.polski j.polski matematyka fizyka
11.10
11.55
WF matematyka WF etyka g.wych
12.05
12.50
j.angielski biologia WOS historia plastyka
13.10
13.55
WF j.niem/j.ros j.angielski j.polski j.polski
14.10
14.55
historia informatyka    geografia   
15.00
15.45
biologia geografia    WF   
15.50
16.35
religia            




Dokonaj wyboru strony :)

| 17/18 | 16/17 | 15/16 |

| 14/15 | 13/14 | 12/13 | 11/12 | 10/11 | 09/10 | 08/09 | 07/08 |

GÓRA         START        

©2007-2016 Łukasz Ługowski, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”. Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych

Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!