PLAN ZAJĘĆ - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

II semestr 2007/2008

Ostatnia aktualizacja (na poniedziałek i wtorek) z dnia: 12.06.2008 16:00

         PONIEDZIAŁEK I WTOREK - normalne zajęcia!

Poniżej zamieszczamy terminy egzaminów komisyjnych dla wszystkich tych uczniów gimnazjów i liceów, którzy otrzymali oceny niedostateczne albo nie zostali klasyfikowani.

PONIEDZIAŁEK: dnia 16 czerwca 2008 roku
      godzina 09:20 matematyka
      godzina 12:00 wychowanie fizyczne
      godzina 13:00 wiedza o społeczeństwie oraz historia
      godzina 10:00 plastyka

WTOREK: dnia 17 czerwca 2008 roku
      godzina 09:30 geografia
      godzina 12:00 język polski
      godzina 14:00 język rosyjski

ŚRODA: dnia 18 czerwca 2008 roku
      godzina 09:20 język francuski
      godzina 09:20 chemia


         !!UWAGA!!

Z różnych losowych przyczyn plany zajęć mogą ulegać zmianom. Należy je śledzić na tablicy ogłoszeń obok pokoju Łukasza. Tłumaczenie, że inny plan był na stronie szkoły nie będzie brane pod uwagę.

Wybierz klasę:

Klasa IBW    Klasa IMO    Klasa IMA    Klasa IIK    Klasa IIB    Klasa IIMS

HISTORIA WOS       MATEMATYKA GEOGRAFIA

BIOLOGIA FIZYKA       MATEMATYKA CHEMIA

Klasa IBW

IBWponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.polski religia chemia geografia matematyka
10.15
11.00
j.polski j.niem/j.ros/
j.franc
religia
geografia
chemia PO
11.10
11.55
WF fizyka fizyka j.polski j.polski
12.05
12.50
j.angielski matematyka j.niem/j.ros/
j.franc
j.polski ZS
13.10
13.55
matematyka PP WF WF ZS
14.10
14.55
biologia   historia WOS g.wych
15.00
15.45
j.angielski   etyka historia  
15.50
16.35
informatyka     j.angielski
(zaaw)
 

Klasa IMO

IMOponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
historia religia WF j.polski  
10.15
11.00
matematyka j.niem/j.ros/
j.franc
PP historia etyka
11.10
11.55
WF matematyka WOS biologia matematyka
12.05
12.50
j.polski informatyka j.niem/j.ros/
j.franc
g.wych PO
13.10
13.55
j.polski fizyka fizyka WF zwolnieni
geografia
14.10
14.55
j.angielski j.polski ZS j.angielski
(pocz)
 
15.00
15.45
chemia j.polski ZS j.angielski
(pocz)
 
15.50
16.35
  geografia   chemia  

Klasa IMA

IMAponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
  religia zwolnieni
fizyka
WOS zwolnieni
ZS
10.15
11.00
WF j.niem/j.ros/
j.franc
historia g.wych zwolnieni
ZS
11.10
11.55
informatyka biologia PP WF PO
12.05
12.50
matematyka historia j.niem/j.ros/
j.franc
chemia j.polski
13.10
13.55
j.angielski matematyka WF
geografia
j.angielski
(zaaw)
matematyka
14.10
14.55
j.polski etyka fizyka
WF
j.polski zwolnieni
geografia
15.00
15.45
jpolski fizyka chemia j.polski  
15.50
16.35
j.angielski        

Klasa IIK

IIKponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.angielski j.polski historia j.angielski ZS
10.15
11.00
j.angielski j.polski g.wych j.polski ZS
11.10
11.55
j.angielski j.niem/j.ros/
j.franc
j.niem/j.ros/
j.franc
j.angielski
(pocz)
matematyka
12.05
12.50
informatyka matematyka WF
geografia
j.angielski
(zaaw)
etyka
13.10
13.55
WF geografia chemia chemia j.polski
14.10
14.55
PO WOS filozofia WF j.polski
15.00
15.45
matematyka biologia PP WOK religia
15.50
16.35
biologia fizyka zwolnieni
WF
fizyka  

Klasa IIB

IIBponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.angielski historia   j.angielski j.polski
10.15
11.00
j.angielski fizyka zwolnieni
fizyka
filozofia j.polski
11.10
11.55
j.angielski j.niem/j.ros/
j.franc
j.niem/j.ros/
j.franc
j.angielski
(pocz)
biologia
12.05
12.50
g.wych j.polski matematyka j.angielski
(zaaw)
religia
geografia
13.10
13.55
informatyka j.polski WOS j.polski matematyka
14.10
14.55
chemia plan_zajec_organizacja_roku/ biologia PP WOK zwolnieni
religia
15.00
15.45
PO ZS fizyka
geografia
matematyka  
15.50
16.35
  ZS chemia etyka  

Klasa IIMS

IIMSponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
  j.polski j.polski chemia biologia
10.15
11.00
  g.wych j.polski j.polski wychowawca
geografia
11.10
11.55
matematyka j.niem/j.ros/
j.franc
j.niem/j.ros/
j.franc
WF etyka
12.05
12.50
WF j.angielski PP j.polski matematyka
13.10
13.55
PO historia j.angielski WOK ZS
14.10
14.55
informatyka fizyka WF fizyka religia
ZS
15.00
15.45
biologia matematyka WOS j.angielski zwolnieni
religia
15.50
16.35
chemia filozofia zwolnieni
geografia
   

HISTORIA WOS
Klasa maturalna. Uczniowie ukończyli już szkołę.

HIWOponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
historia j.niem/j.ros/
j.franc/j.ang
  historia j.polski
(Daria)
10.15
11.00
historia historia historia historia j.polski
(Daria)
11.10
11.55
j.polski
(Daria)
historia historia j.polski
(Daria)
 
12.05
12.50
j.polski
(Daria)
    j.polski
(Daria)
 
13.10
13.55
WF   j.niem/j.ros/
j.franc/j.ang
   
14.10
14.55
    j.angielski    
15.00
15.45
         
15.50
16.35
         

MATEMATYKA GEOGRAFIA
Klasa maturalna. Uczniowie ukończyli już szkołę.

MAGEponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
  j.niem/j.ros/
j.franc/j.ang
  WF j.polski
(Hania)
10.15
11.00
  j.polski   matematyka
(Ania)
j.polski
(zajęcia
z IIG/E
Hania)
11.10
11.55
  j.polski j.polski
(Hania)
matematyka
(Ania)
matematyka
(Ania)
12.05
12.50
WF matematyka j.polski
(Hania
  matematyka
(Ania)
13.10
13.55
matematyka
(Ania)
matematyka j.niem/j.ros/
j.franc/j.ang
   
14.10
14.55
matematyka
(Ania)
  j.angielski    
15.00
15.45
         
15.50
16.35
         

BIOLOGIA FIZYKA
Klasa maturalna. Uczniowie ukończyli już szkołę.

BIFIponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
  j.niem/j.ros/
j.franc/j.ang
j.polski WF fizyka
10.15
11.00
  j.polski j.polski biologia  
11.10
11.55
WF j.polski biologia biologia  
12.05
12.50
  biologia biologia fizyka  
13.10
13.55
  biologia j.niem/j.ros/
j.franc/j.ang
biologia  
14.10
14.55
j.polski
(Daria)
biologia j.angielski biologia  
15.00
15.45
j.polski
(Daria)
biologia      
15.50
16.35
         

MATEMATYKA CHEMIA
Klasa maturalna. Uczniowie ukończyli już szkołę.

MACHponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.polski
(Daria)
j.niem/j.ros/
j.franc/j.ang
matematyka
(Krzyś)
  matematyka
(Krzyś)
10.15
11.00
j.polski
(Daria)
matematyka matematyka
(Krzyś)
WOK matematyka
(Krzyś)
11.10
11.55
matematyka matematyka j.polski
(Daria)
WOK j.polski
12.05
12.50
matematyka   j.polski
(Daria)
WOK j.polski
13.10
13.55
WF   j.niem/j.ros/
j.franc/j.ang
WOK  
14.10
14.55
    j.angielski    
15.00
15.45
         
15.50
16.35
         




I semestr 2007/2008

Wybierz klasę:

Klasa IBW    Klasa IMO    Klasa IMA    Klasa IIK    Klasa IIB    Klasa IIMS

Klasa IIIA    Klasa IIIM    Klasa IIIJ    Klasa IIIS

Klasa IBW

IBWponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
matematyka g.wych    j.polski   
10.15
11.00
WF informatyka j.niem/j.ros
/j.franc
j.polski   
11.10
11.55
j.polski j.niem/j.ros
/j.franc
historia WF   
12.05
12.50
j.polski PP geografia matematyka   
13.10
13.55
etyka matematyka chemia WOS   
14.10
14.55
historia PO WF fizyka fizyka
15.00
15.45
chemia j.polski religia j.angielski geografia
15.50
16.35
j.angielski biologia    j.angielski   

Klasa IMO

IMOponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
historia j.polski    historia biologia
10.15
11.00
WF PP j.niem/j.ros
/j.franc
etyka PO
11.10
11.55
g.wych j.niem/j.ros
/j.franc
fizyka WF j.polski
12.05
12.50
j.angielski informatyka chemia chemia geografia
13.10
13.55
j.polski geografia WOS matematyka matematyka
14.10
14.55
j.polski matematyka WF j.angielski j.polski
15.00
15.45
j.angielski    religia fizyka   
15.50
16.35
              

Klasa IMA

IMAponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.polski    fizyka matematyka fizyka
10.15
11.00
j.polski historia j.niem/j.ros
/j.franc
historia matematyka
11.10
11.55
WOS j.niem/j.ros
/j.franc
chemia j.polski PO
12.05
12.50
chemia j.polski PP j.polski   
13.10
13.55
j.angielski g.wych WF j.angielski   
14.10
14.55
j.angielski geografia geografia WF   
15.00
15.45
WF matematyka religia biologia   
15.50
16.35
etyka informatyka         

Klasa IIK

IIKponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.angielski
(pocz)
filozofia PP WF j.polski
10.15
11.00
j.angielski
(pocz)
j.polski chemia j.angielski
(zaaw)
j.polski
11.10
11.55
j.angielski
(zaaw)
j.polski WF j.angielski
(zaaw)
biologia
12.05
12.50
informatyka j.niem/j.ros
/j.franc
j.niem/j.ros
/j.franc
j.angielski
(pocz)
matematyka
13.10
13.55
matematyka PO geografia WOK fizyka
14.10
14.55
WF biologia etyka j.polski geografia
15.00
15.45
   historia WOS chemia religia
15.50
16.35
   matematyka g.wych fizyka   

Klasa IIB

IIBponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.angielski
(pocz)
biologia historia WF geografia
10.15
11.00
j.angielski
(pocz)
PO fizyka j.angielski
(zaaw)
matematyka
11.10
11.55
j.angielski
(zaaw)
informatyka WF j.angielski
(zaaw)
fizyka
12.05
12.50
matematyka j.niem/j.ros
/j.franc
j.niem/j.ros
/j.franc
j.angielski
(pocz)
j.polski
13.10
13.55
chemia j.polski PP geografia j.polski
14.10
14.55
WF j.polski WOS WOK religia
15.00
15.45
filozofia matematyka etyka j.polski   
15.50
16.35
biologia    g.wych chemia   

Klasa IIMS

IIMSponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
   j.angielski geografia j.polski   
10.15
11.00
informatyka matematyka PP j.angielski   
11.10
11.55
etyka biologia j.polski WOK   
12.05
12.50
historia j.niem/j.ros
/j.franc
j.niem/j.ros
/j.franc
fizyka fizyka
13.10
13.55
matematyka j.polski WF chemia PO
14.10
14.55
j.polski WOS j.angielski WF j.polski
15.00
15.45
WF filozofia g.wych matematyka   
15.50
16.35
chemia geografia religia biologia   

Klasa IIIA

IIIAponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
WF religia    j.ang(zaaw)
/j.niem/j.ros
/j.franc
j.polski
10.15
11.00
filozofia etyka WF WF j.polski
11.10
11.55
j.polski j.polski j.ang(pocz)
/j.niem/j.ros
/j.franc
matematyka matematyka
12.05
12.50
j.polski j.polski biologia g.wych   
13.10
13.55
historia j.angielski    biologia   
14.10
14.55
matematyka       historia   
15.00
15.45
              
15.50
16.35
              

Klasa IIIM

IIIMponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
j.polski religia g.wych j.ang(zaaw)
/j.niem/j.ros
/j.franc
filozofia
10.15
11.00
j.polski etyka j.polski j.polski j.polski
11.10
11.55
WF historia j.ang(pocz)
/j.niem/j.ros
/j.franc
biologia j.polski
12.05
12.50
matematyka matematyka WF historia matematyka
13.10
13.55
   j.angielski
(pocz)
biologia WF   
14.10
14.55
              
15.00
15.45
              
15.50
16.35
              

Klasa IIIJ

IIIJponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
WF j.polski religia j.ang(zaaw)
/j.niem/j.ros
/j.franc
j.polski
10.15
11.00
historia j.polski WF WF etyka
11.10
11.55
j.polski matematyka j.ang(pocz)
/j.niem/j.ros
/j.franc
matematyka matematyka
12.05
12.50
j.polski historia j.polski biologia filozofia
13.10
13.55
   j.angielski
(pocz)
g.wych      
14.10
14.55
      biologia      
15.00
15.45
              
15.50
16.35
              

Klasa IIIS

IIISponiedziałekwtorekśrodaczwartekpiątek
09.20
10.05
historia historia religia j.ang(zaaw)
/j.niem/j.ros
/j.franc
matematyka
10.15
11.00
matematyka matematyka biologia biologia etyka
11.10
11.55
WF j.polski j.ang(pocz)
/j.niem/j.ros
/j.franc
j.polski filozofia
12.05
12.50
g.wych j.polski WF j.polski j.polski
13.10
13.55
   j.angielski
(pocz)
   WF j.polski
14.10
14.55
              
15.00
15.45
              
15.50
16.35
              




Dokonaj wyboru strony :)

| 17/18 | 16/17 | 15/16 |

| 14/15 | 13/14 | 12/13 | 11/12 | 10/11 | 09/10 | 08/09 | 07/08 |

GÓRA         START        

©2007-2016 Łukasz Ługowski, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”. Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych

Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!