PLAN ZAJĘĆ - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

II semestr 2009/2010

UWAGA!!!
Z przyczyn losowych plany zajęć mogą ulegać zmianom.
Zmiany prosimy śledzić w szkole na tablicy.

Wybierz klasę:

Kl IE    Kl IJ    Kl IWC    Kl IIDJ    Kl IIMJ    Kl IIMG    Kl IIMP

Kl IIIBW    Kl IIIMA    Kl IIIK   

Klasa IE

IE poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
j.angI/j.angII etyka j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII j.polski
10.15
11.00
j.polski chemia geografia g.wych j.polski
11.10
11.55
j.polski j.niem/j.ros
j.franc
matematyka fizyka matematyka
12.05
12.50
WOS historia j.angI/j.angII geografia historia
13.10
13.55
WF matematyka WF PP biologia
14.10
14.55
fizyka informatyka   WOK religia
15.00
15.45
chemia PO   j.polski  
15.50
16.35
      WF  

Klasa IJ

IJ poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
j.angI/j.angII ZS j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII historia
10.15
11.00
WF ZS chemia fizyka etyka
11.10
11.55
biologia j.niem/j.ros
j.franc
WF matematyka j.polski
12.05
12.50
j.polski PO j.angI/j.angII g.wych j.polski
13.10
13.55
fizyka WOS geografia j.polski matematyka
14.10
14.55
informatyka chemia   j.polski geografia
15.00
15.45
WF matematyka   PP religia
15.50
16.35
  historia   WOK  

Klasa IWC

IWC poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
j.angI/j.angII ZS j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII WF
10.15
11.00
informatyka ZS j.polski g.wych biologia
11.10
11.55
WF j.niem/j.ros
j.franc
j.polski matematyka PO
12.05
12.50
PP WOS j.angI/j.angII j.polski geografia
13.10
13.55
historia chemia j.polski j.polski etyka
14.10
14.55
matematyka historia chemia WF religia
15.00
15.45
fizyka   geografia WOK  
15.50
16.35
matematyka     fizyka  

Klasa IIDJ

IIDJ poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
WF chemia j.angI/j.angII ZS  
10.15
11.00
WOS j.niem/j.ros
j.franc
j.polski ZS WF
11.10
11.55
j.angI/j.angII PO j.niem/j.ros
j.franc
g.wych historia
12.05
12.50
fizyka informatyka matematyka j.angI/j.angII biologia
13.10
13.55
chemia PP j.polski geografia geografia
14.10
14.55
j.polski historia j.polski etyka filozofia
15.00
15.45
j.polski biologia matematyka fizyka  
15.50
16.35
matematyka   religia WF  

Klasa IIMJ

IIMJ poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
j.polski WF j.angI/j.angII WF  
10.15
11.00
j.polski j.niem/j.ros
j.franc
matematyka historia WF
11.10
11.55
j.angI/j.angII matematyka j.niem/j.ros
j.franc
WOS geografia
12.05
12.50
PP chemia geografia j.angI/j.angII etyka
13.10
13.55
biologia g.wych WF fizyka PO
14.10
14.55
chemia j.polski ZS j.polski historia
15.00
15.45
informatyka filozofia ZS j.polski  
15.50
16.35
fizyka biologia religia WF  

Klasa IIMG

IIMG poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
WF j.polski geografia chemia WF
10.15
11.00
j.angI/j.angII j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII g.wych ZS
11.10
11.55
chemia historia j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII ZS
12.05
12.50
biologia matematyka j.polski j.polski matematyka
13.10
13.55
j.polski biologia filozofia j.polski fizyka
14.10
14.55
WOS PO matematyka PP  
15.00
15.45
fizyka informatyka religia historia  
15.50
16.35
  geografia   etyka  

Klasa IIMP

IIMP poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
historia WOS j.polski WF matematyka
10.15
11.00
j.angI/j.angII j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII g.wych geografia
11.10
11.55
j.polski j.polski j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII fizyka
12.05
12.50
j.polski j.polski WF historia PO
13.10
13.55
ZS informatyka matematyka chemia  
14.10
14.55
ZS matematyka WF geografia  
15.00
15.45
biologia chemia religia PP  
15.50
16.35
fizyka filozofia   biologia  

Było minęło, słowem klasy maturalne poniżej :) - i tak nie będziemy po Was ryczeć, tylko trochę kurde szkoda

Matura: więcej  »»

Klasa IIIBW

IIIBW poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
historia
(FAK)
  historia
(FAK)
WF  
10.15
11.00
matematyka biologia
(FAK)
WF j.polski
(FAK)
WF
11.10
11.55
matematyka j.polski j.polski j.polski
(FAK)
religia
12.05
12.50
j.angI/j.angII j.polski j.polski biologia
(FAK)
matematyka
13.10
13.55
j.polski j.niem/j.ros
j.franc
j.niem
j.franc/j.ros
j.angI/j.angII
matematyka
(FAK)
matematyka
14.10
14.55
j.polski   j.angI/j.angII g.wych  
15.00
15.45
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
geografia
(FAK)
   
15.50
16.35
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
     

Klasa IIIMA

Matura: więcej  »»

IIIMA poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
historia
(FAK)
matematyka historia
(FAK)
g.wych  
10.15
11.00
j.polski matematyka j.polski biologia
(FAK)
 
11.10
11.55
j.polski biologia
(FAK)
j.polski WF  
12.05
12.50
j.angI/j.angII WF WF   religia
13.10
13.55
matematyka j.niem/j.ros
j.franc
j.niem
j.franc/j.ros
j.angI/j.angII
  j.polski
14.10
14.55
matematyka   j.angI/j.angII   j.polski
15.00
15.45
chemia
(FAK)
matematyka
(FAK)
chemia
(FAK)
geografia
(FAK)
  j.polski
(FAK)
15.50
16.35
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
    j.polski
(FAK)

Klasa IIIK

Matura: więcej  »»

IIIK poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
  j.polski j.polski historia
(FAK)
 
10.15
11.00
j.polski j.polski j.polski g.wych matematyka
11.10
11.55
j.polski WF   biologia
(FAK)
matematyka
12.05
12.50
j.angI/j.angII biologia
(FAK)
  j.polski
(FAK)
religia
13.10
13.55
WF j.niem/j.ros
j.franc
j.niem
j.franc/j.ros
j.angI/j.angII
j.polski
(FAK)
 
14.10
14.55
WF matematyka j.angI/j.angII    
15.00
15.45
chemia
(FAK)
matematyka
(FAK)
matematyka geografia
(FAK)
   
15.50
16.35
chemia
(FAK)
       

I semestr 2009/2010

UWAGA!!!
Z przyczyn losowych plany zajęć mogą ulegać zmianom.
Ostatnia aktualizacja (do ferii) z dnia: 20.01.2010 z godz. 19:40

Zebranie kliniczne
W czwartek 21 stycznia br. o godz. 14:00 (zgodnie z grafikiem) rozpocznie się zebranie kliniczne klas gimnazjalnych.
Od godz. 17:00 do 19:00 dzień otwarty.

Sesja!!!
Wielkimi krokami nadciąga sesja, nawet Osama BIN Broda usunął się na dalszy plan. Dalej wejście w terminarz sesji, znane pozycje: więcej  »»

Wybierz klasę:

Kl IE    Kl IJ    Kl IWC    Kl IIDJ    Kl IIMJ    Kl IIMG    Kl IIMP

Kl IIIBW    Kl IIIMA    Kl IIIK   

Klasa IE

IE poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.30
09.15
        j.polski
(KONSUL)
09.20
10.05
j.angI/j.angII religia j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII j.polski
10.15
11.00
WF chemia WF g.wych j.polski
11.10
11.55
fizyka j.niem/j.ros
j.franc
matematyka etyka matematyka
12.05
12.50
chemia historia ZS geografia historia
13.10
13.55
WOS matematyka ZS fizyka biologia
14.10
14.55
j.polski informatyka j.polski WOKPP  
15.00
15.45
j.polski PO j.angI/j.angII WF  
15.50
16.35
    geografia PP  

Klasa IJ

IJ poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.30
09.15
        j.polski
(KONSUL)
09.20
10.05
j.angI/j.angII religia j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII historia
10.15
11.00
fizyka matematyka chemia ZS etyka
11.10
11.55
biologia j.niem/j.ros
j.franc
WF ZS j.polski
12.05
12.50
WF PO j.polski g.wych j.polski
13.10
13.55
j.polski WOS j.polski PP matematyka
14.10
14.55
informatyka chemia geografia fizyka geografia
15.00
15.45
WF matematyka j.angI/j.angII historia  
15.50
16.35
      WOK  

Klasa IWC

IWC poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
j.angI/j.angII religia j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII WF
10.15
11.00
informatyka WOS ZS g.wych biologia
11.10
11.55
j.polski j.niem/j.ros
j.franc
ZS matematyka PO
12.05
12.50
j.polski matematyka PP fizyka geografia
13.10
13.55
fizyka chemia j.polski historia etyka
14.10
14.55
chemia j.polski j.polski geografia matematyka
15.00
15.45
WF historia j.angI/j.angII WOK  
15.50
16.35
      WF  

Klasa IIDJ

IIDJ poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
ZS chemia j.angI/j.angII WF  
10.15
11.00
ZS j.niem/j.ros
j.franc
WOS g.wych WF
11.10
11.55
j.angI/j.angII PO matematyka
j.angI/j.angII
j.polski historia
12.05
12.50
fizyka matematyka matematyka
WOS
j.angI/j.angII biologia
13.10
13.55
chemia PP j.polski geografia geografia
14.10
14.55
j.polski historia j.polski etyka filozofia
15.00
15.45
j.polski biologia j.niem/j.ros
j.franc
fizyka religia
15.50
16.35
informatyka     WF  

Klasa IIMJ

IIMJ poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
j.polski g.wych j.angI/j.angII WOS  
10.15
11.00
j.polski j.niem/j.ros
j.franc
WF fizyka WF
11.10
11.55
j.angI/j.angII matematyka chemia matematyka geografia
12.05
12.50
PP chemia geografia j.angI/j.angII etyka
13.10
13.55
biologia j.polski ZS WF PO
14.10
14.55
matematyka biologia ZS j.polski historia
15.00
15.45
informatyka filozofia j.niem/j.ros
j.franc
j.polski religia
15.50
16.35
fizyka historia   WF  

Klasa IIMG

IIMG poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
historia matematyka geografia chemia fizyka
10.15
11.00
j.angI/j.angII j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII g.wych ZS
11.10
11.55
chemia fizyka j.polski j.angI/j.angII ZS
12.05
12.50
biologia matematyka j.polski j.polski matematyka
13.10
13.55
j.polski biologia WF j.polski religia
14.10
14.55
WF PO PP WF  
15.00
15.45
WOS informatyka j.niem/j.ros
j.franc
historia  
15.50
16.35
  geografia filozofia etyka  

Klasa IIMP

IIMP poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
WF WOS j.polski   matematyka
10.15
11.00
j.angI/j.angII j.niem/j.ros
j.franc
j.angI/j.angII g.wych
PP
geografia
11.10
11.55
j.polski j.polski geografia j.angI/j.angII fizyka
12.05
12.50
j.polski j.polski WF historia PO
13.10
13.55
ZS informatyka matematyka WF religia
14.10
14.55
ZS matematyka chemia PP  
15.00
15.45
biologia fizyka j.niem/j.ros
j.franc
chemia  
15.50
16.35
historia filozofia   biologia  

Klasa IIIBW

IIIBW poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
matematyka filozofia WF matematyka
(FAK)
ZS
10.15
11.00
matematyka biologia WF g.wych ZS
11.10
11.55
historia j.polski j.polski biologia religia
12.05
12.50
j.angI/j.angII j.polski j.polski WF matematyka
13.10
13.55
j.polski j.niem/j.ros
j.franc
j.niem
j.franc/j.ros
j.angI/j.angII
j.polski matematyka
14.10
14.55
j.polski     j.polski  
15.00
15.45
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
  j.angI/j.angII
biologia
(FAK)
 
15.50
16.35
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
  biologia
(FAK)
 

Klasa IIIMA

W środę 19 stycznia połowa klasy na lekcji bibliotecznej Pliki w formacie pdf więcej  »»

IIIMA poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
08.30
09.15
j.polski
(FAK)
       
09.20
10.05
  matematyka j.polski WF  
10.15
11.00
j.polski matematyka j.polski g.wych  
11.10
11.55
j.polski biologia j.polski
(FAK)
ZS filozofia
12.05
12.50
j.angI/j.angII historia WF ZS religia
13.10
13.55
matematyka j.niem/j.ros
j.franc
j.niem/
j.franc/j.ros/
j.angI/j.angII
WF j.polski
14.10
14.55
matematyka matematyka
(FAK)
  biologia j.polski
15.00
15.45
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
  j.angI/j.angII
biologia
(FAK)
 
15.50
16.35
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
  biologia
(FAK)
 

Klasa IIIK

W środę 19 stycznia cała klasa na lekcji bibliotecznej Pliki w formacie pdf więcej  »»

IIIK poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
09.20
10.05
j.polski j.polski j.polski historia filozofia
10.15
11.00
j.polski j.polski j.polski g.wych matematyka
11.10
11.55
matematyka matematyka ZS j.polski matematyka
12.05
12.50
j.angI/j.angII biologia ZS j.polski religia
13.10
13.55
WF j.niem/j.ros
j.franc
j.niem
j.franc/j.ros
j.angI/j.angII
biologia  
14.10
14.55
WF matematyka
(FAK)
  WF  
15.00
15.45
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
  j.angI/j.angII
biologia
(FAK)
 
15.50
16.35
chemia
(FAK)
chemia
(FAK)
  biologia
(FAK)
 




Dokonaj wyboru strony :)

| 17/18 | 16/17 | 15/16 |

| 14/15 | 13/14 | 12/13 | 11/12 | 10/11 | 09/10 | 08/09 | 07/08 |

GÓRA         START        

©2007-2016 Łukasz Ługowski, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”. Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych

Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!