KADRA

rok szkolny 2016/2017

PRACOWNICY MERYTORYCZNI

  • DYREKTOR:
    • Łukasz Ługowski

      Na podstawie zarządzenia Nr 847/2015 Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 11 czerwca 2015 roku (załącznik 1).
       
  • WICEDYREKTOR:
    • Daria Chmiel
       
  • KIEROWNIK ZESPOŁU WYCHOWAWCÓW:
    • Elżbieta Bonik
       
  • KIEROWNIK HOSTELU:
    • Marlena Malesa
       
  • ZESPÓŁ DIAGNOSTYCZNO-REEDUKACYJNY:
    • Elżbieta Kucińska
       

KADRA PEDAGOGICZNO - WYCHOWAWCZA

  • JĘZYK POLSKI:
     
    • Daria Chmiel
    • Hanna Sokołowska
    • Marzena Sosnowska
    • Przemysław Woźnica
       
  • JĘZYK ANGIELSKI:
     
    • Magdalena Milewska
    • Aleksandra Ścisław
    • Małgorzata Sieradzka
       
  • JĘZYK NIEMIECKI:
     
    • Teresa Grześkiewicz
       
  • JĘZYK FRANCUSKI:
     
    • Tadeusz Detko
       
  • JĘZYK ROSYJSKI:
     
    • Marek Machul
       
  • MATEMATYKA:
     
    • Marcin Binkiewicz - urlop
    • Anna Kucharska
    • Lidia Trepanowska
    • Witold Garliński
       
  • FIZYKA:
     
    • Grzegorz Spichał
    • Ewa Wychowaniec
       
  • PRZYRODA:
     
    • Ewa Wychowaniec
       
  • CHEMIA:
     
    • Iwona Bugajska
       
  • BIOLOGIA:
     
    • Emilia Rogowska
    • Jan Małkowski
       
  • GEOGRAFIA:
     
    • Marcin Kołsut
       
  • HISTORIA:
     
    • Mariusz Dymek
    • Czesław Witkowski
       
  • WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:
     
    • Czesław Witkowski
       
  • INFORMATYKA:
     
    • Lidka Durbajło
       
  • PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:
     
    • Radosław J. Utnik
       
  • EKONOMIA W PRAKTYCE:
     
    • Radosław J. Utnik
       
  • PLASTYKA:
     
    • Jacek (Bartek) Szulczewski
       
  • WIEDZA O KULTURZE:
     
    • Jacek (Bartek) Szulczewski
       
  • WYCHOWANIE FIZYCZNE:
     
    • Izabela Pazdan
    • Piotr (Spajk) Kopeć
       
  • FILOZOFIA:
     
    • Marek Machul
       
  • ETYKA:
     
    • Krzysztof Okoń
       
  • HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO:
     
    • Krzysztof Okoń
       
  • RELIGIA:
     
    • Tadeusz Detko
       
  • BIBLIOTEKA:
     
    • Joanna Konopczyńska
    • Krzysztof Okoń
       
  • EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:
     
    • Mariusz Dymek
       
  • MUZYKA:
     
    • Jacek Maciejewski
       
  • ZAJĘCIA TECHNICZNE:
     
    • Jacek Maciejewski
       
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE:
     
    • Jacek Maciejewski
       

WYCHOWAWCY - LIDERZY

  • Elżbieta Bonik - kierownik zespołu
  • Dariusz (Beju) Czechowicz
  • Mateusz Dębski
  • Anna Maciejewska
  • Marzanna Gryszkiewicz-Szczygieł
  • Marlena Malesa
  • Marcin (Janek) Nawój
  • Sebastian Stanisławiak
  • Marta Widawska
  • Bartłomiej Widawski
  • Jacek Zalewski
  • Beata Żak-Murawska
  • Marcin Michalski
  • Michał Bydzicki
  • Mariola Stawiarz-Staszewska
  • Magdalena Fiejdasz
     

HOSTEL

  • Anna Boczar
  • Elżbieta Bonik - kierownik zespołu
  • Marzanna Gryszkiewicz-Szczygieł
  • Anna Maciejewska
  • Bartek Widawski
  • Marta Widawska
  • Sebastian Stanisławiak
  • Mateusz Dębski
  • Marlena Malesa
  • Paweł (Lobo) Sapiński
  • Dariusz Hutkowski
  • Małgorzata Wojdawska
  • Marcin Makaruk
  • Katarzyna Zubik
  • Daria Chmiel
     

PSYCHOLODZY

  • Dominika Ambroziewicz-Wnuk - urlop rodzicielski
  • Katarzyna Rżanek
  • Artur Lutarewicz
     

PEDAGOG

  • Agnieszka (Mewa) Górska
  • Basia Żak
  • Katarzyna Rżanek
     

REEDUKACJA

  • Aneta Gajewska - logopeda
  • Ewa Hundsdorff-Dymecka
  • Katarzyna Kołodziejczyk
  • Elżbieta Kucińska - koordynator Zespołu Diagnostyczno-Reedukacyjnego
  • Katarzyna Wasiłowska
  • Katarzyna Woś
  • Barbara Żak
     

SEKRETARIAT

  • Maria Smereczyńska - sekretarz szkoły
     

ADMINISTRACJA

  • Teresa Kuczyńska - specjalista ds. ekonomicznych
  • Lilla Palczewska - kierownik gospodarczy
  • Dorota Wysocka - specjalista ds. osobowych
     

BLOK ŻYWIENIA

  • Czesława Chodyna - szef kuchni, intendent
  • Anna Zaleśna - pomoc kuchenna
  • Lilla Palczewska - pomoc kuchenna
     

PRACOWNICY OBSŁUGI

  • Andrzej Chmielewski - dozorca
  • Maria Dąbrowska - robotnik do prac lekkich
  • Piotr Gajek - dozorca
  • Andrzej Grabarczyk - konserwator
  • Jolanta Miller - robotnik do prac lekkich
  • Lilla Palczewska - robotnik do prac lekkich
  • Dariusz Staszewski - dozorca
  • Wiesława Szkurłat - robotnik do prac lekkich
  • Zbigniew Zaleśny - dozorca
  • Krzysztof Pękacki - administrator sieci informatycznej
     




Dokonaj wyboru strony :)

| 16/17 | 15/16 |

| 14/15 | 13/14 | 12/13 | 11/12 | 10/11 | 09/10 | 08/09 | 07/08 |

GÓRA         START        

©2007-2016 Łukasz Ługowski, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”. Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych

Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!