Kadra rok szkolny 2008/2009

PRACOWNICY MERYTORYCZNI

Dyrektor: Łukasz Ługowski:
www.moskat.pl

Wicedyrektor: Joanna Konopczyńska

Kierownik zespołu wychowawców: Jacek Zalewski

Kierownik hostelu:) Marlena Malesa

Zespół Diagnostyczno-Reedukacyjny: Elżbieta Kucińska

MOS KĄT - kadra.

KADRA PEDAGOGICZNO - WYCHOWAWCZA

MOS KĄT - kadra.

Język polski:

- Daria Chmiel
- Halina Łobocka-Borkowska
- Hanna Sokołowska
- Marzena Sosnowska

Język angielski:

- Agata Michalczuk
- Aleksandra Ścisław
- Radosław J. Utnik

Język niemiecki:

- Teresa Grześkiewicz

Język francuski:

- Tadeusz Detko

Język rosyjski:

- Marek Machul

Matematyka:

- Marcin Binkiewicz
- Anna Kucharska
- Krzysztof Pilawski

Fizyka:

- Grzegorz Spichał
- Ewa Wychowaniec

Chemia:

- Iwona Wilk

Biologia:

- Hanna Michałowicz-Pławska
- Anna Żychlińska

Geografia:

- Marcin Kołsut

Historia:

- Mariusz Dymek
- Czesław Witkowski

Wiedza o Społeczeństwie:

- Czesław Witkowski

Informatyka:

- Marcin Binkiewicz

Przedsiębiorczość:

- Dariusz (Beju) Czechowicz
- Radosław J. Utnik

Plastyka:

- Jacek (Bartek) Szulczewski

Wiedza o Kulturze:

- Jacek (Bartek) Szulczewski

Przysposobienie Obronne:

- Jacek (Bartek) Szulczewski

Wychowanie Fizyczne:

- Izabela Pazdan
- Piotr (Spajk) Kopeć

Filozofia:

- Marek Machul

Etyka:

- Marek Machul

Religia:

- Tadeusz Detko

Biblioteka:

- Joanna Konopczyńska
- Grzegorz Spichał

WYCHOWAWCY - LIDERZY

- Elżbieta Bonik
- Dariusz (Beju) Czechowicz
- Monika Brzezińska-Okoń: www.psychoterapiagestalt.pl
- Anna Maciejewska
- Marzanna Gryszkiewicz
- Jacek Maciejewski
- Marlena Malesa
- Marcin (Janek) Nawój
- Marta Pius
- Sebastian Stanisławiak
- Bartłomiej Widawski
- Jacek Zalewski - kierownik zespołu
- Katarzyna Zubik
- Beata Żak-Murawska

HOSTEL

- Elżbieta Bonik
- Anna Maciejewska
- Ryszard Michowski
- Kamil Mróz
- Marlena Malesa - kierownik zespołu
- Paweł (Lobo) Sapiński
- Sebastian Stanisławiak

PSYCHOLODZY

- Dominika Ambroziewicz
- Artur Lutarewicz

PEDAGOG

- Agnieszka (Mewa) Górska
- Elżbieta Kucińska

REEDUKACJA

- Aneta Gajewska - logopeda
- Agnieszka (Mewa) Górska
- Ewa Hundsdorff-Dymecka
- Iwona Jatowt
- Katarzyna Kołodziejczyk
- Anna Kucharska
- Elżbieta Kucińska - psycholog, terapeuta pedagogiczny,
  koordynator pracy Zespołu
- Beata Żak-Murawska

SEKRETARIAT

- Krzysztof Okoń
- Maria Smereczyńska - sekretarz ośrodka i szkoły

ADMINISTRACJA I KSIĘGOWOŚĆ

- Teresa Kuczyńska
- Lilla Palczewska - kierownik zespołu
- Dorota Wysocka - sprawy personalne

PRACOWNICY OBSŁUGI

- Andrzej Chmielewski - portiernia
- Czesława Chodyna - kuchnia
- Justyna Kowalewska
- Jolanta Miller
- Dariusz Staszewski - portiernia
- Wiesława Szkurłat - kuchnia
- Maria Szpyrka
- Tadeusz Wojtasik - portiernia
- Waldemar Wojtasik - portiernia
- Wanda Zabulska
- Anna Zaleśna - kuchnia
- Andrzej Ziubiński - konserwator

MOS KĄT - kadra.



Dokonaj wyboru strony :)

| 18/19 | 17/18 | 16/17 | 15/16 |

| 14/15 | 13/14 | 12/13 | 11/12 | 10/11 | 09/10 | 08/09 | 07/08 |

GÓRA         START        

©2007-2017 Łukasz Ługowski, 2017-2018 Artur Lutarewicz, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”.
Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych
Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!