PLAN ZAJĘĆ - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

II semestr 2013/2014

UWAGA!!!
Zmiany w planach prosimy sledzić na tablicy ogłoszeń.

Zajęcia indywidualne

Poniedziałek   Wtorek   Środa   Czwartek   Piątek

IMP   IEJ   IMT   IRL   IIMC   IIMM   IIPE   IIIMK   IIISI   IIIDB

IMP

IMP Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
j.polski j.ang G/M etyka
10.15
11.00
historia j.ang G/M historia kultura
11.10
11.55
matematyka fizyka j.polski geografia
12.05
12.50
matematyka j.polski chemia biologia
13.10
13.55
WF PP WF j.polski matematyka
14.10
14.55
WF j.ni/j.ro/j.fr informatyka j.ang G/M matematyka
15.00
15.45
edu. dla bez. j.ni/j.ro/j.fr g.wych ZS
15.50
16.35
PP RELIGIA WOS ZS
16.40
17.25

IEJ

IEJ Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
WF g.wych j.polski j.plski
10.15
11.00
WF chemia WOS geografia
11.10
11.55
matematyka etyka j.ang G/M j.ang G/M biologia
12.05
12.50
matematyka historia j.ang G/M historia matematyka
13.10
13.55
j.polski matematyka j.polski ZS kultura
14.10
14.55
fizyka j.ni/j.ro/j.fr WF ZS
15.00
15.45
PP j.ni/j.ro/j.fr informatyka edu. dla bez.
15.50
16.35
RELIGIA PP
16.40
17.25

IMT

IMT Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
matematyka j.ang G/M matematyka j.polski
10.15
11.00
informatyka j.ang G/M j.polski matematyka
11.10
11.55
WOS j.ni/j.ro/j.fr etyka j.polski matematyka
12.05
12.50
edu. dla bez. j.ni/j.ro/j.fr j.polski g.wych kultura
13.10
13.55
PP historia WF chemia geografia
14.10
14.55
WF ZS WF j.ang G/M biologia
15.00
15.45
fizyka ZS PP
15.50
16.35
RELIGIA historia
16.40
17.25

IRL

IRL Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
j.polski WOS chemia
10.15
11.00
matematyka matematyka informatyka j.polski etyka
11.10
11.55
historia j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M j.ang G/M historia
12.05
12.50
j.polski j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M matematyka geografia
13.10
13.55
WF j.polski g.wych WF biologia
14.10
14.55
PP PP ZS WF kultura
15.00
15.45
matematyka edu. dla bez. ZS
15.50
16.35
fizyka RELIGIA
16.40
17.25

IIMC

IIMC Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
WF infor (LD)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
WOS (CW)
biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
10.15
11.00
WF biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
biolo (EM)
fizyka (EW)
j.pols (MS)
infor (LD)
mat (AKN)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
matematyka
11.10
11.55
j.polski WF chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
j.pol (MS)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
matematyka
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr j.polski g.wych j.polski j.polski
13.10
13.55
chemia (IW)
mat (AKN)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M eko. w prak etyka
14.10
14.55
chemia (IW)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
WOS (CW)
matematyka ZS
15.00
15.45
chemia (IW)
fizyka (EW)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
infor (LD)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M ZS
filozof (MM)
15.50
16.35
RELIGIA
filozof (MM)
zaj art 2 (BS)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
16.40
17.25
hist szt (BS) zaj art 2 (BS) geogr (MK)
j.ang (MM)
j.ang (MM) hist szt (BS)

IIMM

IIMM Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
etyka infor (LD)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
WOS (CW)
biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
10.15
11.00
j.polski biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
biolo (EM)
fizyka (EW)
j.pols (MS)
infor (LD)
mat (AKN)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
j.polski
11.10
11.55
g.wych j.polski chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
j.pol (MS)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
j.polski
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr WF matematyka eko. w prak. matematyka
13.10
13.55
chemia (IW)
mat (AKN)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M WF matematyka
14.10
14.55
chemia (IW)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
WOS (CW)
WF ZS
15.00
15.45
chemia (IW)
fizyka (EW)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
infor (LD)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M ZS
filozof (MM)
15.50
16.35
RELIGIA
filozof (MM)
zaj art 2 (BS)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
16.40
17.25
hist szt (BS) zaj art 2 (BS) geogr (MK)
j.ang (MM)
j.ang (MM) hist szt (BS)

IIPE

IIPE Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
j.polski infor (LD)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
WOS (CW)
biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
10.15
11.00
j.polski biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
biolo (EM)
fizyka (EW)
j.pols (MS)
infor (LD)
mat (AKN)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
etyka
11.10
11.55
matematyka WF chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
j.pol (MS)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
g.wych
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr WF WF matematyka j.polski
13.10
13.55
chemia (IW)
mat (AKN)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M matematyka j.polski
14.10
14.55
chemia (IW)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
WOS (CW)
eko. w prak. ZS
15.00
15.45
chemia (IW)
fizyka (EW)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
infor (LD)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M ZS
filozof (MM)
15.50
16.35
RELIGIA
filozof (MM)
zaj art 2 (BS)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
16.40
17.25
hist szt (BS) zaj art 2 (BS) geogr (MK)
j.ang (MM)
j.ang (MM) hist szt (BS)

IIIMK

IIIMK Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
matura matura matura
10.15
11.00
matura matura
11.10
11.55
matura matura matura
12.05
12.50
matura matura
13.10
13.55
matura matura matura
14.10
14.55
matura matura
15.00
15.45
matura matura matura
15.50
16.35
matura matura
16.40
17.25
matura matura matura

IIISI

IIISI Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
matura matura
10.15
11.00
matura matura matura
11.10
11.55
matura matura
12.05
12.50
matura matura matura
13.10
13.55
matura matura
14.10
14.55
matura matura matura
15.00
15.45
matura matura
15.50
16.35
matura matura matura
16.40
17.25
matura matura

IIIDB

IIIDB Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
matura matura matura
10.15
11.00
matura matura
11.10
11.55
matura matura matura
12.05
12.50
matura matura
13.10
13.55
matura matura matura
14.10
14.55
matura matura
15.00
15.45
matura matura matura
15.50
16.35
matura matura
16.40
17.25
matura matura matura

I semestr 2013/2014

Zajęcia indywidualne

Poniedziałek   Wtorek   Środa   Czwartek   Piątek

IMP   IEJ   IMT   IRL   IIMC   IIMM   IIPE   IIIMK   IIISI   IIIDB

IMP

IMP Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
j.polski j.ang G/M etyka
10.15
11.00
historia j.ang G/M historia kultura
11.10
11.55
matematyka fizyka j.polski geografia
12.05
12.50
matematyka j.polski chemia biologia
13.10
13.55
WF PP WF j.polski matematyka
14.10
14.55
WF j.ni/j.ro/j.fr informatyka j.ang G/M matematyka
15.00
15.45
edu. dla bez. j.ni/j.ro/j.fr g.wych ZS
15.50
16.35
PP RELIGIA WOS ZS
16.40
17.25

IEJ

IEJ Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
WF g.wych j.polski j.plski
10.15
11.00
WF chemia WOS geografia
11.10
11.55
matematyka etyka j.ang G/M j.ang G/M biologia
12.05
12.50
matematyka historia j.ang G/M historia matematyka
13.10
13.55
j.polski matematyka j.polski ZS kultura
14.10
14.55
fizyka j.ni/j.ro/j.fr WF ZS
15.00
15.45
PP j.ni/j.ro/j.fr informatyka edu. dla bez.
15.50
16.35
RELIGIA PP
16.40
17.25

IMT

IMT Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
matematyka j.ang G/M matematyka j.polski
10.15
11.00
informatyka j.ang G/M j.polski matematyka
11.10
11.55
WOS j.ni/j.ro/j.fr etyka j.polski matematyka
12.05
12.50
edu. dla bez. j.ni/j.ro/j.fr j.polski g.wych kultura
13.10
13.55
PP historia WF chemia geografia
14.10
14.55
WF ZS WF j.ang G/M biologia
15.00
15.45
fizyka ZS PP
15.50
16.35
RELIGIA historia
16.40
17.25

IRL

IRL Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
j.polski WOS chemia
10.15
11.00
matematyka matematyka informatyka j.polski etyka
11.10
11.55
historia j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M j.ang G/M historia
12.05
12.50
j.polski j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M matematyka geografia
13.10
13.55
WF j.polski g.wych WF biologia
14.10
14.55
PP PP ZS WF kultura
15.00
15.45
matematyka edu. dla bez. ZS
15.50
16.35
fizyka RELIGIA
16.40
17.25

IIMC

IIMC Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
WF infor (LD)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
WOS (CW)
biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
10.15
11.00
WF biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
biolo (EM)
fizyka (EW)
j.pols (MS)
infor (LD)
mat (AKN)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
matematyka
11.10
11.55
j.polski WF chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
j.pol (MS)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
matematyka
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr j.polski g.wych j.polski j.polski
13.10
13.55
chemia (IW)
mat (AKN)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M eko. w prak etyka
14.10
14.55
chemia (IW)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
WOS (CW)
matematyka ZS
15.00
15.45
chemia (IW)
fizyka (EW)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
infor (LD)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M ZS
filozof (MM)
15.50
16.35
RELIGIA
filozof (MM)
zaj art 2 (BS)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
16.40
17.25
hist szt (BS) zaj art 2 (BS) geogr (MK)
j.ang (MM)
j.ang (MM) hist szt (BS)

IIMM

IIMM Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
etyka infor (LD)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
WOS (CW)
biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
10.15
11.00
j.polski biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
biolo (EM)
fizyka (EW)
j.pols (MS)
infor (LD)
mat (AKN)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
j.polski
11.10
11.55
g.wych j.polski chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
j.pol (MS)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
j.polski
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr WF matematyka eko. w prak. matematyka
13.10
13.55
chemia (IW)
mat (AKN)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M WF matematyka
14.10
14.55
chemia (IW)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
WOS (CW)
WF ZS
15.00
15.45
chemia (IW)
fizyka (EW)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
infor (LD)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M ZS
filozof (MM)
15.50
16.35
RELIGIA
filozof (MM)
zaj art 2 (BS)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
16.40
17.25
hist szt (BS) zaj art 2 (BS) geogr (MK)
j.ang (MM)
j.ang (MM) hist szt (BS)

IIPE

IIPE Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
j.polski infor (LD)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
WOS (CW)
biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
10.15
11.00
j.polski biolo (EM)
j.pol (MS)
przyr 2 (EW)
biolo (EM)
fizyka (EW)
j.pols (MS)
infor (LD)
mat (AKN)
his i sp 1 (KO)
przyr 1 (EW)
etyka
11.10
11.55
matematyka WF chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
j.pol (MS)
chemia (IW)
infor (LD)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
g.wych
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr WF WF matematyka j.polski
13.10
13.55
chemia (IW)
mat (AKN)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M matematyka j.polski
14.10
14.55
chemia (IW)
mat (AKN)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
biolo (EM)
fizyka (EW)
WOS (CW)
eko. w prak. ZS
15.00
15.45
chemia (IW)
fizyka (EW)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
infor (LD)
WOS (CW)
hist szt (BS)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M ZS
filozof (MM)
15.50
16.35
RELIGIA
filozof (MM)
zaj art 2 (BS)
biolo (EM)
fizyka (EW)
historia (CW)
historia (MD)
geogr (MK)
j.ang (MM)
his i sp 2 (KO)
j.ang G/M geogr (MK)
filozof (MM)
zaj art 1 (BS)
16.40
17.25
hist szt (BS) zaj art 2 (BS) geogr (MK)
j.ang (MM)
j.ang (MM) hist szt (BS)

IIIMK

IIIMK Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
j.ni/j.ro/j.fr biol (fak)
j.niem (fak)
matma (fak) g.wych
10.15
11.00
j.ni/j.ro/j.fr
j.pol (fak)
j.niem (fak) biol (fak)
matma (fak)
matematyka
11.10
11.55
biologia historia filozofia RELIGIA
12.05
12.50
j.polski ZS j.polski j.ang G/M
13.10
13.55
matematyka ZS biologia j.ang G/M
14.10
14.55
matematyka j.polski j.ang G/M historia
15.00
15.45
j.polski j.polski WF
15.50
16.35
j.polski
chem (fak)
WF WF
16.40
17.25
chem (fak)

IIISI

IIISI Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
matma (fak) j.ni/j.ro/j.fr biol (fak)
j.niem (fak)
matma (fak) matematyka
10.15
11.00
matma (fak)
g.wych
j.ni/j.ro/j.fr j.pol (fak)
j.niem (fak)
biol (fak)
matma (fak)
j.polski
11.10
11.55
filozofia j.polski j.polski matematyka RELIGIA
12.05
12.50
historia j.polski biologia j.ang G/M
13.10
13.55
j.polski historia j.ang G/M
14.10
14.55
j.polski j.ang G/M biologia
15.00
15.45
matematyka ZS WF
15.50
16.35
WF chem (fak) ZS WF
16.40
17.25
chem (fak)

IIIDB

IIIDB Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
09.20
10.05
j.ni/j.ro/j.fr biol (fak)
j.niem (fak)
j.polski
10.15
11.00
j.ni/j.ro/j.fr j.niem (fak) biol (fak) biologia
11.10
11.55
j.polski historia g.wych matematyka RELIGIA
12.05
12.50
filozofia biologia WF j.ang G/M
13.10
13.55
matematyka j.polski j.polski j.ang G/M
14.10
14.55
matematyka matma (fak) j.ang G/M ZS
15.00
15.45
j.polski matma (fak) WF ZS
15.50
16.35
WF chem (fak) j.polski historia
16.40
17.25
chem (fak)




Dokonaj wyboru strony :)

| 17/18 | 16/17 | 15/16 |

| 14/15 | 13/14 | 12/13 | 11/12 | 10/11 | 09/10 | 08/09 | 07/08 |

GÓRA         START        

©2007-2016 Łukasz Ługowski, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”. Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych

Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!