PLAN ZAJĘĆ - LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

II semestr 2014/2015

Poniżej do pobrania plik z planem zajęć:

I semestr 2014/2015

Zajęcia indywidualne

Poniedziałek   Wtorek   Środa   Czwartek   Piątek

I KM   I SI   I LID   I MT   II MP   II JE   II RL

III MC   III MM   III EP

I KM

I KM Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
09.20
10.05
matematyka EDB j.ang M historia matematyka
10.15
11.00
matematyka historia j.ang G/M j.polski kultura
11.10
11.55
fizyka g.wych j.polski matematyka biologia
12.05
12.50
WOS etyka WF j.polski geografia
13.10
13.55
WF PP j.polski PP RELIGIA
14.10
14.55
WF j.ni/j.ro/j.fr ZS j.ang G/M
15.00
15.45
j.ni/j.ro/j.fr ZS informatyka
15.50
16.35
chemia j.ang G
16.40
17.25

I SI

I SI Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
09.20
10.05
WF matematyka matematyka matematyka
10.15
11.00
WF matematyka etyka geografia ZS
11.10
11.55
biologia chemia j.ang G/M j.ang G/M ZS
12.05
12.50
kultura historia j.polski EDB RELIGIA
13.10
13.55
j.polski g.wych j.ang G/M informatyka
14.10
14.55
j.polski j.ni/j.ro/j.fr WF PP
15.00
15.45
PP j.ni/j.ro/j.fr historia j.polski
15.50
16.35
WOS fizyka
16.40
17.25

I LID

I LID Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
09.20
10.05
ZS j.ang M j.polski
10.15
11.00
ZS informatyka j.ang G/M matematyka RELIGIA
11.10
11.55
WOS j.ni/j.ro/j.fr geografia j.polski kultura
12.05
12.50
EDB j.ni/j.ro/j.fr WF biologia matematyka
13.10
13.55
matematyka historia etyka historia j.polski
14.10
14.55
WF chemia WF j.ang G/M matematyka
15.00
15.45
g.wych fizyka PP j.polski
15.50
16.35
PP j.ang G
16.40
17.25

I MT

I MT Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
09.20
10.05
j.polski informatyka j.polski
10.15
11.00
WOS historia geografia j.polski matematyka
11.10
11.55
etyka j.ni/j.ro/j.fr j.ang G/M j.ang G/M matematyka
12.05
12.50
fizyka j.ni/j.ro/j.fr j.polski matematyka historia
13.10
13.55
WF biologia j.ang G/M WF kultura
14.10
14.55
PP ZS g.wych WF RELIGIA
15.00
15.45
EDB ZS chemia
15.50
16.35
matematyka PP
16.40
17.25

II MP

II MP Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
j.polski (P)
09.20
10.05
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang H (G)
hist-i-sp (K)
j.ang G/M geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
WOS (Cz)
10.15
11.00
etyka j.ni/j.ro/j.fr infor (L)
j.polski (P)
WOS (Cz)
j.ang G/M geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
WOS (Cz)
11.10
11.55
j.polski infor (L)
WOS (Cz)
hist-i-sp (K)
przyroda (E) matematyka geograf (M)
fizyka (J)
j.ang H (G)
filozof (M)
12.05
12.50
matematyka matematyka przyroda (E)
infor (L)
geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
filozof (M)
biologia (E)
j.ang H (G)
filozof (M)
13.10
13.55
j.polski j.polski WF matma (K)
chemia (I)
j.ang H (G)
filozof (M)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
14.10
14.55
zaj-art j.polski j.ang G/M matma (K)
chemia (I)
historia (Cz)
historia (M)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
15.00
15.45
matma (K)
chemia (I)
j.polski (P)
eko-w-pr WF WF ZS
15.50
16.35
matma (K)
chemia (I)
j.polski (P)
infor (L) g.wych j.ang P (G) ZS
16.40
17.25
RELIGIA

II JE

II JE Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
j.polski (P)
09.20
10.05
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang H (G)
hist-i-sp (K)
j.ang G/M geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
WOS (Cz)
10.15
11.00
matematyka j.ni/j.ro/j.fr infor (L)
j.polski (P)
WOS (Cz)
j.ang G/M geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
WOS (Cz)
11.10
11.55
WF infor (L)
WOS (Cz)
hist-i-sp (K)
przyroda (E) j.polski geograf (M)
fizyka (J)
j.ang H (G)
filozof (M)
12.05
12.50
j.polski g.wych przyroda (E)
infor (L)
geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
filozof (M)
biologia (E)
j.ang H (G)
filozof (M)
13.10
13.55
matematyka matematyka j.polski matma (K)
chemia (I)
j.ang H (G)
filozof (M)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
14.10
14.55
j.polski eko-w-pr j.ang G/M matma (K)
chemia (I)
historia (Cz)
historia (M)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
15.00
15.45
matma (K)
chemia (I)
j.polski (P)
zaj-art etyka WF ZS
15.50
16.35
matma (K)
chemia (I)
j.polski (P)
infor (L) WF j.ang P (G) ZS
16.40
17.25
RELIGIA

II RL

II RL Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
j.polski (P)
09.20
10.05
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
j.ni/j.ro/j.fr j.ang H (G)
hist-i-sp (K)
j.ang G/M geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
WOS (Cz)
10.15
11.00
zaj-art j.ni/j.ro/j.fr infor (L)
j.polski (P)
WOS (Cz)
j.ang G/M geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
WOS (Cz)
11.10
11.55
WF infor (L)
WOS (Cz)
hist-i-sp (K)
przyroda (E) j.polski geograf (M)
fizyka (J)
j.ang H (G)
filozof (M)
12.05
12.50
j.polski eko-w-pr przyroda (E)
infor (L)
geograf (M)
fizyka (J)
j.ang P (G)
filozof (M)
biologia (E)
j.ang H (G)
filozof (M)
13.10
13.55
j.polski WF g.wych matma (K)
chemia (I)
j.ang H (G)
filozof (M)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
14.10
14.55
matematyka matematyka j.ang G/M matma (K)
chemia (I)
historia (Cz)
historia (M)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
15.00
15.45
matma (K)
chemia (I)
j.polski (P)
matematyka WF j.polski ZS
15.50
16.35
matma (K)
chemia (I)
j.polski (P)
infor (L) etyka j.ang P (G) ZS
16.40
17.25
RELIGIA

III MC

III MC Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
hist-i-sp (K) j.ang (M) hist-i-sp (K) ZS
09.20
10.05
WF biologia (E)
przyroda (E)
infor (L)
WOS (Cz)
biologia (E)
j.polski (M)
hist-szt (B)
ZS
10.15
11.00
WF biologia (E)
fizyka (E)
j.polski (M)
hist-szt (B)
chemia (I)
fizyka (E)
j.polski (M)
chemia (I)
infor (L)
matma (A)
historia (Cz)
historia (M)
j.polski
11.10
11.55
matematyka WF chemia (I)
infor (L)
matma (A)
j.polski (M)
chemia (I)
infor (L)
matma (A)
historia (Cz)
historia (M)
j.polski
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr j.polski j.ang G/M j.polski matematyka
13.10
13.55
chemia (I)
matma (A)
fizyka (E)
historia (Cz)
historia (M)
j.ni/j.ro/j.fr g.wych matematyka filozofia
14.10
14.55
chemia (I)
matma (A)
przyroda (E)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
fizyka (E)
WOS (Cz)
zaj-art geograf (M)
matma (A)
filozof (M)
15.00
15.45
biologia (E)
fizyka (E)
WOS (Cz)
hist-szt (B)
geograf (M)
infor (L)
WOS (Cz)
hist-szt (B)
j.ang G/M j.ang G/M geograf (M)
filozof (M)
15.50
16.35
biologia (E)
filozof (M)
RELIGIA
fizyka (E)
historia (Cz)
historia (M)
infor (L)
geograf (M)
j.ang (M)
j.ang (M) geograf (M)
filozof (M)
16.40
17.25
geograf (M)
j.ang (M)

III MM

III MM Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
hist-i-sp (K) j.ang (M) hist-i-sp (K) ZS
09.20
10.05
j.polski biologia (E)
przyroda (E)
infor (L)
WOS (Cz)
biologia (E)
j.polski (M)
hist-szt (B)
ZS
10.15
11.00
j.polski biologia (E)
fizyka (E)
j.polski (M)
hist-szt (B)
chemia (I)
fizyka (E)
j.polski (M)
chemia (I)
infor (L)
matma (A)
historia (Cz)
historia (M)
matematyka
11.10
11.55
filozofia j.polski chemia (I)
infor (L)
matma (A)
j.polski (M)
chemia (I)
infor (L)
matma (A)
historia (Cz)
historia (M)
matematyka
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr WF j.ang G/M zaj-art j.polski
13.10
13.55
chemia (I)
matma (A)
fizyka (E)
historia (Cz)
historia (M)
j.ni/j.ro/j.fr matematyka WF g.wych
14.10
14.55
chemia (I)
matma (A)
przyroda (E)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
fizyka (E)
WOS (Cz)
WF geograf (M)
matma (A)
filozof (M)
15.00
15.45
biologia (E)
fizyka (E)
WOS (Cz)
hist-szt (B)
geograf (M)
infor (L)
WOS (Cz)
hist-szt (B)
j.ang G/M j.ang G/M geograf (M)
filozof (M)
15.50
16.35
biologia (E)
filozof (M)
RELIGIA
fizyka (E)
historia (Cz)
historia (M)
infor (L)
geograf (M)
j.ang (M)
j.ang (M) geograf (M)
filozof (M)
16.40
17.25
geograf (M)
j.ang (M)

III EP

III EP Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
08.30
09.15
hist-i-sp (K) j.ang (M) hist-i-sp (K) ZS
09.20
10.05
j.polski biologia (E)
przyroda (E)
infor (L)
WOS (Cz)
biologia (E)
j.polski (M)
hist-szt (B)
ZS
10.15
11.00
j.polski biologia (E)
fizyka (E)
j.polski (M)
hist-szt (B)
chemia (I)
fizyka (E)
j.polski (M)
chemia (I)
infor (L)
matma (A)
historia (Cz)
historia (M)
folozofia
11.10
11.55
matematyka WF chemia (I)
infor (L)
matma (A)
j.polski (M)
chemia (I)
infor (L)
matma (A)
historia (Cz)
historia (M)
g.wych
12.05
12.50
j.ni/j.ro/j.fr WF j.ang G/M matematyka j.polski
13.10
13.55
chemia (I)
matma (A)
fizyka (E)
historia (Cz)
historia (M)
j.ni/j.ro/j.fr WF zaj-art matematyka
14.10
14.55
chemia (I)
matma (A)
przyroda (E)
biologia (E)
historia (Cz)
historia (M)
fizyka (E)
WOS (Cz)
j.polski geograf (M)
matma (A)
filozof (M)
15.00
15.45
biologia (E)
fizyka (E)
WOS (Cz)
hist-szt (B)
geograf (M)
infor (L)
WOS (Cz)
hist-szt (B)
j.ang G/M j.ang G/M geograf (M)
filozof (M)
15.50
16.35
biologia (E)
filozof (M)
RELIGIA
fizyka (E)
historia (Cz)
historia (M)
infor (L)
geograf (M)
j.ang (M)
j.ang (M) geograf (M)
filozof (M)
16.40
17.25
geograf (M)
j.ang (M)




Dokonaj wyboru strony :)

| 17/18 | 16/17 | 15/16 |

| 14/15 | 13/14 | 12/13 | 11/12 | 10/11 | 09/10 | 08/09 | 07/08 |

GÓRA         START        

©2007-2016 Łukasz Ługowski, Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”. Wykonanie:
Licencja Creative Commons - zdjęcia, rysunki i obrazy należą do uczniów i pracowników MOSu „KĄT”; kilka przyjaciół i znajomych

Podziękowania: Uczniowie, nauczyciele & „KĄTowi” przyjaciele!