POKAŻ PANELUKRYJ PANEL

KADRA

rok szkolny 2020/2021

PRACOWNICY MERYTORYCZNI

  • DYREKTOR:
    • Daria Chmiel

      Na podstawie zarządzenia Nr 1121/2019 Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 1 lipca 2019 roku (format .jpg) załącznik 1
       
  • WICEDYREKTOR:
    • Olga Kośnik
       
  • KIEROWNIK ZESPOŁU WYCHOWAWCÓW:
    • Elżbieta Bonik
       
  • KIEROWNIK HOSTELU:
    • Elżbieta Bonik
       
  • ZESPÓŁ DIAGNOSTYCZNO-REEDUKACYJNY:
    • Elżbieta Kucińska
       

KADRA PEDAGOGICZNO - WYCHOWAWCZA

  • JĘZYK POLSKI:
     
    • Daria Chmiel
    • Hanna Sokołowska
    • Marzena Sosnowska
    • Izabela Radecka-Mikulicz
    • Tomasz Maćkowiak
       
  • JĘZYK ANGIELSKI:
     
    • Magdalena Milewska
    • Aleksandra Ścisław
    • Małgorzata Sieradzka
       
  • JĘZYK NIEMIECKI:
     
    • Anna Strojna
       
  • JĘZYK FRANCUSKI:
     
    • Tadeusz Detko
       
  • JĘZYK ROSYJSKI:
     
    • Marek Machul
    • Karolina Tokarska-Leszczuk
       
  • MATEMATYKA:
     
    • Justyna Wilczyńska
    • Anna Kucharska-Nowak
    • Olga Kośnik
    • Monika Przyborek
       
  • FIZYKA:
     
    • Grzegorz Spichał
    • Ewa Wychowaniec
       
  • PRZYRODA:
     
    • Ewa Wychowaniec
       
  • CHEMIA:
     
    • Justyna Wilczyńska
    • Iwona Bugajska
       
  • BIOLOGIA:
     
    • Luiza Trzaskowska
    • Michał Kryciński
       
  • GEOGRAFIA:
     
    • Marcin Kołsut
       
  • HISTORIA:
     
    • Mariusz Dymek
    • Czesław Witkowski
    • Zbigniew Marciniuk
       
  • WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE:
     
    • Czesław Witkowski
       
  • INFORMATYKA:
     
    • Lidka Durbajło
       
  • PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI:
     
    • Radosław J. Utnik
       
  • EKONOMIA W PRAKTYCE:
     
    • Radosław J. Utnik
       
  • WYCHOWANIE FIZYCZNE:
     
    • Izabela Pazdan
    • Piotr (Spajk) Kopeć
    • Juliusz Szymański
       
  • FILOZOFIA:
     
    • Marek Machul
       
  • ETYKA:
     
    • Krzysztof Okoń
       
  • HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO:
     
    • Krzysztof Okoń
       
  • RELIGIA:
     
    • Tadeusz Detko
       
  • BIBLIOTEKA:
     
    • Joanna Konopczyńska
    • Krzysztof Okoń
       
  • EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:
     
    • Mariusz Dymek
       

WYCHOWAWCY - LIDERZY

  • Elżbieta Bonik - kierownik zespołu
  • Dariusz (Beju) Czechowicz
  • Mateusz Dębski
  • Anna Maciejewska
  • Marzanna Gryszkiewicz-Szczygieł
  • Marlena Malesa
  • Marcin (Janek) Nawój
  • Sebastian Stanisławiak
  • Bartłomiej Widawski
  • Jacek Zalewski
  • Beata Żak-Murawska
  • Marcin Michalski
  • Michał Bydzicki
  • Mariola Stawiarz-Staszewska
  • Magdalena Fiejdasz
  • Joanna lipowiecka
  • Karolina Niedźwiecka
     

HOSTEL

  • Elżbieta Bonik - kierownik zespołu
  • Ewelina Burdan
  • Paweł (Lobo) Sapiński
  • Dariusz Hutkowski
  • Małgorzata Wojdawska
  • Katarzyna Zubik
  • Jacek Maciejewski
  • Małgorzata Kulka
  • Konrad Mińko
     

PSYCHOLODZY

  • Dominika Ambroziewicz-Wnuk
  • Katarzyna Rżanek
     

PEDAGOG

  • Agnieszka (Mewa) Górska
  • Basia Żak
  • Sylwia Piekarska
     

REEDUKACJA

  • Aneta Gajewska - logopeda
  • Katarzyna Kołodziejczyk
  • Elżbieta Kucińska - koordynator Zespołu Diagnostyczno-Reedukacyjnego
  • Katarzyna Wasiłowska
  • Barbara Żak
  • Sylwia Piekarska
  • Karolina Tokarska-Leszczuk
     

SEKRETARIAT

  • Patrycja Kredowska - sekretarz szkoły
  • Renata Figlewicz - pomoc sekretaryjna
     

ADMINISTRACJA

  • Czesława Chodyna - praca administracyjna
  • Lilla Palczewska - kierownik gospodarczy
  • Dorota Kacprzak - specjalista ds. osobowych
     

BLOK ŻYWIENIA

  • Czesława Chodyna - intendent
  • Anna Zaleśna - szef kuchni
  • Lilla Palczewska - pomoc kuchenna
     

PRACOWNICY OBSŁUGI

  • Maria Dąbrowska - robotnik do prac lekkich
  • Andrzej Grabarczyk - konserwator
  • Jolanta Miller - robotnik do prac lekkich
  • Zbigniew Zaleśny - dozorca
  • Krzysztof Pękacki - administrator sieci informatycznej
  • Leszek Zaleśny - dozorca
  • Leszek Chodyna - dozorca
  • Bożena Pęska
  • Sławomir Pius
     

© 2007-2020 Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii nr 2 „KĄT”